Gold Hakkında
ileriye dönük düşünen müşterilerin seçimi

Gold Stand, Yurtiçinde ve Yurtdışında Fuar Stand Tasarım uygulama ve Showroom uygulama hizmetleri vermek amacıyla Gaziantep merkezli olarak kurulmuştur.

Gold Stand, Fuar Stand Tasarımı konusunda gerek uluslararası katılımcılar, gerekse çok sayıda Resmi kurumun ve hemen her sektörden Özel Şirketlerin Fuar Stand Tasarımı nı ve Fuar Standları nın uygulamasını başarı ile gerçekleştirmiştir.


Gold Stand, İstanbul’da CNR FUARLARI ve TÜYAP FUARLARI İzmir'de İZFAŞ FUARLARI başta olmak üzere, Türkiyede birçok fuar alanında Özel Stand, Modüler Stand ve Standart Stand kurulumu deneyimlerine sahiptir.


Gold Stand, Uluslararası iş ortakları ile yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda avantajlı çözümler üretir. Gold Stand ile yapacağınız fuarcılık çalışmaları tek bir muatap firma konforu ile fuar ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanını size beraberinde sunar.


Neden Gold Stand

Gündemde doğru zamanda, doğru iş ortaklarıyla çalışma stratejileri var. Görünür kılan, algılatan ve seçime yardımcı olan gündemde Gold var. Kurulduğu yıldan bugüne, hedefe en uygun kesişimi sağlayan pazarlama iletişimi ortamları oluşturuyor. Müşterilerinin bütcesine ve firmaların ihtiyaçlarına danışmanlık ve çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Gold Farkı

Gold Stand sektöründe tam hizmet veren bir kuruluş olarak ilerlemektedir. Sizlere sağladığımız hizmetlerden aldığımız güven en büyük motivasyon kaynağımız olmaktadır. Alanların da uzmanlaşmış nitelikli ekibimiz ile farkımızı göstermekteyiz. Hizmet sunduğumuz siz değerli müşterimiz için zaman kavramını sınırlandırmıyoruz.